scope-digital

Bilişim ve Teknoloji

Scope Digital bir dijital ajanstır.
Çalıştığı markalara, dijital pazarlama alanında farklılık yaratabilecekleri, verimli analizler ve çözümlerle hedeflerine ulaşabilecekleri en doğru teknolojiyi sunuyor. HTML5 ve tüm mobil cihazlarda görüntülenebilen mobil siteler, sosyal medya strateji ve uygulamaları ile yeni çağın “tam hizmet ajansı” duruşunu sahipleniyor.

İstanbul

Lokasyon ve Ofis

Daha binayı dıştan gördüğünüzde samimiyeti ve doğallığıyla içinizi ısıtıyor Scope’un ofisi. Avrupa Yakasında, Etiler’de çok merkezi bir konumda olan Scope Digital, çalışanların ve müşterilerin kolay ulaşabildiği – bir de müşterilerin bahaneler :) üretip toplantıya gelmek istediği – butik ve rahat bir ofis ortamına sahip.

Şirket ilk kurulduğunda, büyüme planlarını şu popüler Plaza ofislerinden biri olarak kurgulamışsa da; butik olan kendi ofisini oluşturmanın hem çalışma ortamı ve verimlilik hem de müşteri ilişkileri yönetimi açısından daha verimli olduğunu görmüş, ve ilk planın dışında ilerlemeye karar vermiş. Artık oturduğumuz evlerde bile yok olmaya yüz tutmuş komşuluğun, bu ofiste devam ettiğine şaşırmamak elde değil.

bir

HTML5 ve Responsive

Scope, flash teknolojisinin en popüler olduğu dönemlerde kurulmasına rağmen, geleceği hesap ederek kendini HTML5 teknolojisi üzerine konumlandırmıştır. Tüm mobil cihazlarda çalışan web siteleri (responsive) yazıyor ve bu kapsamda çeşitli projeler geliştiriyorlar.

Teknoloji dünyasında araçların ve ihtiyaçların çok hızlı değiştiği günümüzde, esnek ve öncü yaklaşımı ile öne çıkmayı başaran Scope, mobil uygulamaların yaygın olmadığı 2011 yılında, geleceği öngörerek kendini HTML5 ile her platformda uygulama geliştirecek şekilde konumlandırdı.

iki

Flat Tasarım

Son trendleri takip eden, aynı zamanda kendi trendini de yaratmayı seven Yalçın için bu dönem en çok Flat Tasarım prensiplerini uygulamaktadır.

ortam3

Portfolyo

Scope Digital, şu an yüzün üzerinde marka ve kuruma hizmet vermektedir.

Altın Örümcek

Reklam / PR / İnteraktif Ajans Siteleri Kategorisi
11. Altın Örümcek Ödülü!

Şu an mevcut ilan bulunmamaktadır.

Hakkımızda

İşte Yaşam. İşverenler, çalışanlar, kariyer tavsiyeleri ve iş ilanları. Hepsi bir arada.

Hakkımızda »

Kullanım Şartları »

Gizlilik Sözleşmesi »

Bize Ulaşın

Sayfamızda firmanızın yer almasını istiyorsanız bize ulaşın

 

 

İletişim »

Destek

İşteYaşam ile ilgili destek ve önerileriniz için bize ulaşın

 

 

Destek »

Kariyer

Kariyer tavsiyeleri ve deneyim paylaşımları burada

 

 

Kariyer »