Kullanım Şartları

Bu web sitesi (İşteYaşam)  Minerve Koçluk Dan. ve Eği. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

www.isteyasam.com ve www.isteyasam.com.tr sitelerinde yer alan tüm bilgiler, fotoğraflar, videolar, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile burada yer alan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. İşteYaşam internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; İşteYaşam önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler, fotoğraflar ve videolar, İşteYaşam’dan önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, fotoğrafı ya da videoyu, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

İşteYaşam, bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve / veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve / veya kuruluşa ayrıca imzalanmış sözleşmelerin kapsamı haricinde herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

İşteYaşam web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, Minerve Koçluk Dan. ve Eği. Hiz. Tic. Ltd. Şti.  sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizyonda gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü İşteYaşam’a hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine İşteYaşam’ı hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, fotoğraflar, videolar, logo, v.b. gibi) telif hakkı İşteYaşam’a aittir (üye şirketlerle imzalanmış sözleşme kapsamında yer alan şirket bilgileri ve logoları hariç). İşteYaşam markasının kendisi ve logosu Minerve Koçluk Dan. ve Eği. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. Kendisinin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Kullanım Şartları metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Minerve Koçluk Dan. ve Eği. Hiz. Tic. Ltd. Şti. her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.

Hakkımızda

İşte Yaşam. İşverenler, çalışanlar, kariyer tavsiyeleri ve iş ilanları. Hepsi bir arada.

Hakkımızda »

Kullanım Şartları »

Gizlilik Sözleşmesi »

Bize Ulaşın

Sayfamızda firmanızın yer almasını istiyorsanız bize ulaşın

 

 

İletişim »

Destek

İşteYaşam ile ilgili destek ve önerileriniz için bize ulaşın

 

 

Destek »

Kariyer

Kariyer tavsiyeleri ve deneyim paylaşımları burada

 

 

Kariyer »