Hakkımızda

hakkimizda

İşte Yaşam.

İşverenler, çalışanlar, kariyer tavsiyeleri ve iş ilanları.

Hepsi bir arada.

İster deneyimli yönetici olun, ister deneyimli çalışan, yönetici adayı, yeni mezun veya öğrenci.  İş dünyasında neler olup bittiğini takip etmek, kariyerinizi ele alıp kendi kendinize koçluk yapmanızı sağlayacak tek bir adres sağlıyoruz.

İşverenler yani şirketler ise “işveren markaları”nı güçlendirmek için ilk defa bir mecraya sahip oluyorlar. Çalışanları işlerini anlatıyor, kurum kültürlerini dinlemek isteyenlere cevap oluyorlar. İş ilanlarını, kariyerlerine önem veren kaliteli adayların uğrak adresinde duyuruyorlar.

Kariyer tavsiyelerimiz hem profesyonel bir kariyer koçu hem de psikolog olan Merve Can’ın elinden yazılıyor. Sadece akademik bilgi paylaşmakla kalmıyor aynı zamanda kariyer koçluğu danışanlarının faydalı deneyimlerini de anonim bir şekilde paylaşıyor. Mutlaka sizin kariyer hikayenizden bir parça bulacaksınız

Sadece bir profesyonelle de kalmıyoruz, sizlerin de kariyer deneyimlerine yer veriyoruz. Bir başka iş hayatı “yüzücüsü”ne yardımı olacağını düşündüğünüz paylaşımlarınız sadece arkadaş sohbetlerinde kalmıyor, bu mecrada yer buluyor. Her sektörden, her deneyim seviyesinden, her iş alanından insanlar kariyer deneyimlerini paylaşıyor, İşte Yaşam size bir “Kariyer Havuzu” sunuyor.

Hakkımızda

İşte Yaşam. İşverenler, çalışanlar, kariyer tavsiyeleri ve iş ilanları. Hepsi bir arada.

Hakkımızda »

Kullanım Şartları »

Gizlilik Sözleşmesi »

Bize Ulaşın

Sayfamızda firmanızın yer almasını istiyorsanız bize ulaşın

 

 

İletişim »

Destek

İşteYaşam ile ilgili destek ve önerileriniz için bize ulaşın

 

 

Destek »

Kariyer

Kariyer tavsiyeleri ve deneyim paylaşımları burada

 

 

Kariyer »