Gizlilik Sözleşmesi

isteyasam.com, hem bireysel, hem de kurumsal üyelik sistemine sahiptir. Her iki üyelik tipi için de gizlilik prensiplerine ciddi önem verilmektedir ve güvenli bir kullanım ortamı oluşturmak ana hedeflerimizdendir.

Bireysel üyeler, üyelikleri kapsamında kişisel bilgilerini isteyasam.com ile paylaşmaktadırlar. Bu bilgilere sadece isteyasam.com’un ilgili yetkililerince erişilebilmekte, herhangi bir üçüncü şahıs ya da tüzel kişi ile paylaşılmamaktadır. isteyasam.com, bu kişilerden, sitede yer alan iş ilanlarına dair herhangi bir başvuru almamakta, sadece ilgili ilanlara yönlendirici linklere yer vermektedir bu sebeple üyelerin ya da ziyaretçilerin özgeçmiş bilgilerini almamaktadır. Bireysel üyeleriisteyasam.com ile deneyim ya da kariyer tavsiyesi konularında yazı paylaşacak olurlarsa, bu yazılarının yasal haklarının isteyasam.com’a devrolduğunu ve isteyasam.com’da yayınlanmasını peşinen kabul ederler. isteyasam.com bu yazılarda yer alan şahıs ya da tüzel kişilere ait isim, marka gibi bilgileri çıkararak ya da özel isim yerine genel isim kullanarak bu yazıları sitede yayınlama hakkını saklı tutar.

Kurumsal üyeler, isteyasam.com ile imzaladıkları sözleşme kapsamında paylaştıkları ve onay verdikleri bilgi, video ve fotoğrafların kendilerine ait firma sayfasında yer almasını kabul eder. Bu kapsamın dışındaki bilgiler gerek sitede gerekse üçüncü şahıs ya da kişilerle firmanın onayı olmadığı durumda kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Sistemimize üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi ve/veya kuruluşların bu prensibi zedelemelerinden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı adınız ve şifrenizle aynı anda iki kişi sisteme giremez. Eğer site üzerinde işlem yaparken sizin şifrenizle sisteme giriş yapıldığına dair bir mesaj alırsanız, sisteme tekrar giriş yaparak derhal şifrenizi değiştiriniz. Şifre değişikliği için “Kariyerim” sayfalarınıza giriş yaparak Ad, soyad, e-posta ve şifre bilgilerinizi değiştirmenizi sağlayan “Üyelik Bilgilerim” linkini tıklayınız.

isteyasam.com’daki tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra “Çıkış” butonunu tıklamanızın aday gizliliğinizi korumak açısından önemli olduğunu hatırlatırız. Gizlilik konusunda bütün çabalarımıza karşın olumsuz bir durumla karşılaşırsanız, lütfen bu konuyu Destek alanından bize iletiniz.

isteyasam.com, bireysel üyelerinin kişisel bilgilerini sunulacak olan kampanya hizmetleri konusunda kendilerine bilgi vermek (e-posta, bülten gibi) amacıyla kullanabilir. Üye bahsi geçen tanıtımların kendisine ulaştırılmasını istemez ise dilediği zaman üye girişi yaptıktan sonra çıkan ilgili alanlardan ya da gelen e-postaların altındaki abonelikten çıkmak istediğini belirten linke tıklayarak isteyasam.com’dan e-posta gönderilmemesini sağlayabilir.

isteyasam.com’a ilginiz için teşekkür ederiz.

Hakkımızda

İşte Yaşam. İşverenler, çalışanlar, kariyer tavsiyeleri ve iş ilanları. Hepsi bir arada.

Hakkımızda »

Kullanım Şartları »

Gizlilik Sözleşmesi »

Bize Ulaşın

Sayfamızda firmanızın yer almasını istiyorsanız bize ulaşın

 

 

İletişim »

Destek

İşteYaşam ile ilgili destek ve önerileriniz için bize ulaşın

 

 

Destek »

Kariyer

Kariyer tavsiyeleri ve deneyim paylaşımları burada

 

 

Kariyer »